Opinie ul. Strońska 24a, 50-540 Wrocław

Dzięki pomocy fizjoterapeuty z S-Medica w krótkim czasie odzyskałem pełną sprawność ręki po przebytym złamaniu. Polecam ten gabinet każdemu, kto potrzebuje pomocy rehabilitacyjnej!

Do S-Medica regularnie chodzę na masaże lecznicze i jestem bardzo zadowolona z efektów. Cierpiałam na napięciowe bóle głowy i bóle mięśni, a masaże przyniosły mi wielką ulgę.

Przeglądam pojawiające się tu opinie klientów i mogę śmiało powiedzieć, że zgadzam się z nimi w 100%. S-Medica to miejsce, w którym otrzymałem fachową pomoc w dolegliwościach, z jakimi zmagałem się po zwichnięciu kostki.

Zdecydowanie polecam S-Medica! Szukałam dobrego fizjoterapeuty, który pomoże mi w kontuzji kolana. Nie zawiodłam się. Rehabilitant dobrał skuteczną terapię i doradził, jakie ćwiczenia mogę robić sama w domu.

Do S-Medica wybrałem się z polecania znajomego. Przez kilka miesięcy borykałem się z porannym bólem pleców. Fizjoterapeuta szybko zdiagnozował problem i zastosował odpowiednie zabiegi, które zażegnały moje dolegliwości.

Szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej

Dane Firmy

S-medica

ul. Strońska 24a

50-540 Wrocław

NIP: 7561506083

Regon: 530838900