Joanna Kuc ul. Strońska 24a, 50-540 Wrocław

S-Medica – miejsce, w którym otrzymasz specjalistyczną pomoc

Misją S-Medica jest niesienie wsparcia wszystkim osobom, które szybko, skutecznie i – przede wszystkim – bezpiecznie pragną wrócić do pełnej sprawności fizycznej. Pomagamy również każdemu, kto pragnie zapobiegać problemom związanym z układem ruchu. Nasz personel służy swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie pracy z pacjentem, zapewniając efektywne zabiegi, a także empatię, życzliwość i komfortową atmosferę

Poznaj nasz personel!

Zespół S-Medica tworzą dyplomowani fizjoterapeuci, specjalizujący się w terapii kompleksowej, czyli szeroko ujmującej problemy, z jakimi zgłaszają się pacjenci. Nasz personel stanowią osoby, które najpierw określają podstawę dolegliwości, a w następnym kroku przygotowują indywidualny plan terapii. Zabiegi w gabinecie to jednak nie wszystko – pracując z naszym personelem, pacjent uczy się także, jakiego rodzaju aktywności są w jego przypadku korzystne, a jakich powinien unikać. Takie podejście pozwala nie tylko na wielopłaszczyznową terapię obecnych dolegliwości, ale także na zrozumienie istoty profilaktyki.

Członkowie naszego zespołu to osoby mające bogate doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych, w przychodniach i gabinetach rehabilitacji. Wyznajemy zasadę, że kluczowe znaczenie dla najwyższej jakości pracy ma nieustanny rozwój, dlatego wszyscy fizjoterapeuci wciąż poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, m.in. poprzez udział w licznych szkoleniach. Zaufały nam już dziesiątki klientów, których zadowolenie z przeprowadzonej fizjoterapii jest dla nas bezcenne!

Szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej

Dane Firmy

S-medica

ul. Strońska 24a

50-540 Wrocław

NIP: 7561506083

Regon: 530838900