Aneta Niemyjska ul. Strońska 24a, 50-540 Wrocław

Aneta Niemyjska

Witam!

Jestem fizjoterapeutką i hipnoterapeutką. Studia magisterskie na kierunku fizjoterapia ukończyłam na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Kurs hipnoterapii ukończyłam w Profesjonalnej Szkole Hipnozy w 2017 roku.

Zawsze interesował mnie człowiek, jego budowa, fizjologia, funkcjonowanie, stąd mój zawód. W trakcie studiów zaczęło mnie ciągnąć w kierunku psychosomatyki, oddziaływania stresu na organizm człowieka i wpływu przeżyć i myśli na funkcjonowanie. Wtedy pojawiła się hipnoterapia. Moja przygoda z hipnoterapią zaczęła się od tego, że spróbowałam jej na sobie, a po tym doświadczeniu chciałam się tego nauczyć i pomagać innym. Udało się!

Hipnoterapia to bezpieczne i bardzo skuteczne narzędzie terapeutyczne. Zaufaj mi i pozwól sobie pomóc.

Hipnoterapia jest pomocna w:
– bólach,
– nerwicach,
– lękach, fobiach,
– stresach,
– terapii DDA,
– nałogach (alkohol, nikotyna, słodycze),
– depresji,
– zaburzeniach seksualnych,
– natręctwach,
– fobiach
– tikach i jąkaniu,
– zaburzeniach odżywiania,
– chorobach psychosomatycznych.
Dzięki hipnozie możliwy jest wzrost pewności siebie, poczucia własnej wartości; zwiększenie motywacji, koncentracji; zmiana nawyków, regresja wieku oraz szeroko pojęty rozwój osobisty.Rzeczą, jaką potrzebuję od Ciebie, to chęć podjęcia się zmiany.

Bez chęci poprawy swojej obecnej sytuacji, nic na świecie nie jest w stanie tego zmienić. Prawda jest taka, że ja jestem jedynie osobą, która może Cię naprowadzić i pokierować ku lepszemu, lecz to Ty i wyłącznie Ty możesz sobie pomóc.

Certyfikaty:

Szybki powrót do pełnej sprawności fizycznej

Dane Firmy

S-medica

ul. Strońska 24a

50-540 Wrocław

NIP: 7561506083

Regon: 530838900